Afat shtesë për paraqitjen e provimeve

  Njoftohen studentët e studimeve Bachelor dhe Master se për shkak të problemeve me SEMS, si dhe per arsye se disa studentë e kanë ngatërruar planëprogramin , hapet mundësia për paraqitjen e provimeve prej datës 09.06. 2017 deri me datën 13.06.2017 në ora 12:00 .
   
   
   

  Pas këtij afati nuk do të ketë mundësi të paraqitjes së provimeve .

  Paraqitja e provimeve vlen vetëm për provimet që mbahen nga data 12.06.2017 e tutje (për provimet që nuk janë mbajtur deri  me 12.06.2017)

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
2526 2728 2930 1
234 567 8
9 1011 12 1314 15
1617 18 19 202122
23242526272829
303112345