Afati i provimeve (Shtator 2017)

    Njoftohen studentët e Fakulteti Ekonomik të studimeve Bachelor dhe Master se afati për paraqitjen e provimeve vazhdon edhe sot 23/08/2017  deri në ora 16 :00.
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
28 2930311 23
45678910
111213 14 151617
181920 21 222324
2526272829301
2345678