Ndërmarrësia dhe Bizneset Startup - “Ligjeratë me përfaqësuesit e Innovation Center Kosovo”

  Të nderuar studentë, ftoheni me datë 8 Mars 2018, me fillim në ora 13:00h në Amfiteatrin e Madh të Biblotekës Kombëtare “Pjetër Bogdani”– Universiteti i Prishtinës “ Hasan Prishtina “.
   
   

  E organizuar nga: Qendra për Zhvillim të Karrierës – QZhK – Universiteti i Prishtinës “ Hasan Prishtina “ dhe ICK - Innovation Center Kosovo.
   
   
   
  Tema: “Ndërmarrësia si mundësi” 
  Ligjerues: z. Uranik Begu - Drejtor ekzekutiv dhe z. Shpend Lila - Menaxher i marrëdhënieve me publikun
  Moderatore: Arieta Toperlaku
   
  Perfitues: Studentët dhe të diplomuarit nga shkalla e studimeve bachelor/master nga Fakulteti Ekonomik – Universiteti i Prishtinës “ Hasan Prishtina “.
   
   
   
   
   
  Aktiviteti organizohet më:
  Datë: 8 Mars 2018 (e enjte )
  Ora: 13:00h – 14:00h
  Lokacioni: Amfiteatri i madh i Bibliotekës Kombëtare të Kosovës “ Pjetër Bogdani “
   
   
   
   
   
  Ju mirëpresim!
   
   
   
   

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
30123456
78910111213
14151617181920
21 222324252627
28293031123
45678910