Në Fakultetin Ekonomik diskutohet për bashkëpunim ndërkombëtar me Universitetin Nothern Iowa

    Dekani i Fakultetit Ekonomik, Prof. But Dedaj ka mirëpritur këtë të premte me 11 Maj dekanen e Fakultetit Edukimi në Lidership Prof. Gawtane Jean-Marie dhe Prof. Benjamin Forsyth nga Universiteti Northern Iowa. Temat e këtij diskutimi ishin mundësitë për bashkëpunim të ardshëm midis universiteteve për shkëmbim të stafit akademik dhe studeneve, organizimi i konferencave
    te përbashkëta, si dhe bashkëpunimi në hulumtim shkencor.Dekani falënderoi shumë përfaqësuesit nga Universiteti Nothern Iowa për kohën që kanë ndarë për takimin e sotëm.

     IMG_1242-(1).jpg

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
30123456
78910111213
14151617181920
21 222324252627
28293031123
45678910