Njoftim

  Njoftohen të gjithë kandidatët të cilët i janë nënshtruar provimit pranues në studimet e Doktoratës në Fakultetin Ekonomik për vitin akademik 2017/2018 se:
   
   
   
   

  ● Dita e paraqitjes së ankesave është me datën 05.01.2018 (ditë e premte) dhe me datën 09.01.2018 (ditë e martë) në Shërbimin e studimeve master dhe doktoratë. .(zyre ku kanë dorëzuar dokumentet me rastin e aplikimit).
  ● Ankesat duhet të protokolohen në Arkiv dhe të dorëzohen në Shërbimin e studimeve master dhe doctorate të FE-së.
  ● Ankesat do të shqyrtohen nga Komisioni në prezencë të kandidatëve me datën 10.01.2018 (ditë e mërkure) prej orës 9.00 në sallën e Doktoratës të Fakultetit Ekonomik.

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25 262728 293031
12 3 4567
8 910 11 121314
1516 1718192021
22232425262728
2930311234