Paraqitja e provimeve për afatin e Qershorit 2018

  Njoftohen studentët e Fakultetit Ekonomik të nivelit Bachelor, Master dhe Doktoratë, se SEMS do të jetë i hapur për paraqitjen e provimeve për afatin e Qershorit  2017/2018, prej datës 22.05.2018 deri më 05.06.2018.
   I. Të drejtën e paraqitjes së provimeve e kanë studentët të cilët i kan të regjistruar të dy semestrat (dimëror dhe veror) të vitit akademik 2017/2018.
   
   
  II. Studentët me Index nga Fakulteti Ekonomik – ish qendra Gjilan (që janë transferuar në Prishtinë), paraqitjen e provimeve e bëjnë në sportelin numër 1. në Fakultetin Ekonomik në Prishtinë .
   
  III. Studentët me ID nga Fakulteti Ekonomik – ish qendra Gjilan dhe ish qendra Mitrovicë (që janë transferuar në Prishtinë), provimet i paraqesin nëpërmes SEMS-it . 
   

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
2829 3031123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
2526272829301
2345678