Njoftim per provime diferenciale 2017/18

     Njoftohen të gjithë studentët master nga drejtimet tjera që e kanë kaluar provimin pranues dhe do ti nënshtrohen provimeve diferenciale se, paraqitja e provimeve do të mund të bëhet nga data 08.06.2018 deri me datë 18.06.2018.
     
     

     Provimet diferenciale do të mbahen me datë 21.06.2018 në ora 14.00 në Amfiteatrin e Madh të Fakultetit Ekonomik

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
2829 3031123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
2526272829301
2345678