Njoftim për rihapjen e afatit për regjistrimin-pagesën e semestrave 2017/2018

    Njoftohen studentët e Fakultetit Ekonomik të studimeve Bachelor , Master dhe Doktoratë se nga data 30.04.2018 deri me datë 02.05.2018 në ora 15.30, SEMS-i do të jetë i hapur për regjistrimin-pagesën e semestrave të vitit akademik 2017/18.Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
30123456
78910111213
14151617181920
21 222324252627
28293031123
45678910