Njoftim për zgjedhjen e lëndëve zgjedhore

  Njoftohen studentët e Fakultetit Ekonomik  të studimeve Bachelor dhe Master ,se përzgjedhja e lëndëve zgjedhore të semestrit veror  duhet të  bëhet nga data   29. 01. 2018 deri me 05.02.2018.
   
   
   

  Vërejtje : Luten studentët të respektojnë afatin , në të kundërtën nuk do të mund ti nënshtrohen provimeve në afatin e Qershorit 2018.
   

Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
26 27 2812 34
5 67 8 91011
1213 14 15161718
19202122232425
2627282930311
2345678