Njoftim rreth planprogramit të studimeve

  Studentët e Fakultetit Ekonomik të studimeve bachelor, të cilët kanë përsëritur vitin akademik 2016/17 se nuk duhet të ndryshojnë planprogramin e studimeve. 

   Studentët duhet t’i përmbahen planprogramit sipas vitit akademik që janë regjistruar.
  Studentët e regjistruar në vitin akademik 2011/12, 2012/13,2013/14 dhe 2014/15 duhet të përcjellin planprogramin e shpallur në web-faqen e Fakultetit Ekonomik –planprogrami 2011/2015, ndërsa studentët e regjistruar në vitin akademik 2015/16 dhe 2016/17 duhet të përcjellin planprogramin 2016/2019.
   
  Ju lutem për çdo paqartësi rreth planprogramit mund të informoheni edhe në administratën e Fakultetit Ekonomik.
   
  Vërejtje: Sipas statutit të Universiteti të Prishtines “Hasan Prishtina”, studenti-ja duhet t’i përfundoj studimet brenda periudhës – dyfishi i studimeve të rregullta.
   
  Nga Shërbimi studentëve.

Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
26 27 2812 34
5 67 8 91011
1213 14 15161718
19202122232425
2627282930311
2345678