Regjistrimi i semestrtit Dimëror

    Njoftohen studentet  se afati për regjistrimin e semestrit dimëror për studentët e nivelit baçelor dhe master, për vitin akademik 2017/18 në të gjitha njësitë akademike do të jetë i hapur deri me 31.10.2017.

     

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
2526 2728 2930 1
234 567 8
9 1011 12 1314 15
16171819202122
23242526272829
303112345