Rezultatet preliminare për pranimin e studentëve në vitin e parë të studimeve Baçelor në vitin akademik 2017-2018

  Rezultatet preliminare për pranimin e studentëve në vitin e parë të studimeve Baçelor në vitin akademik 2017-2018.Për të shikuar rezultatet klikoni në linqet në vijim :

  Banka Financa dhe kontabilitet 

  Menaxhment dhe Informatikë
  Marketing
  Ekonomiks
  Kontabilitet   Afati për ankesë është 48 orë nga momenti i publikimit të rezultateve preliminare  nga data 21.07.2017 ora 13:00 deri me 25.07.2017 ne ora 13:00. Ankesat dorëzohen në Amfiteatrin e Madh të Fakultetit  Ekonomik (Kati përdhesë).


   Ankesat do të shqyrtohen më datën 25.07.2016  e Marte në ora 14:00, sipas sallave në vijim:

  Departamentet

  Vendmbajtja

  Banka, Financa dhe Kontabilitet

  Amfiteatri i Madh Ekonomik (Kati përdhesë)

  Menaxhment dhe Informatikë

  Amfiteatri i Vogël Ekonomik (Kati përdhesë)

  Marketing

  Salla 2 (Kati përdhesë)

  Ekonomiks

  Salla 3 (Kati përdhesë)

  Kontabilitet

  Salla 5 (Kati përdhesë)

   

  Gjatë shqyrtimit të ankesave-kërkesave duhet të jetë prezent vetë kandidati.

  Tërheqja e dokumenteve për kandidatët që nuk janë pranuar bëhet me datën 27.07.2017 deri me  28.07.2017. 


  Kërkesën - Ankesën e shkarkoni këtu Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25 262728 293031
12 3 4567
8 910 11 121314
1516 1718192021
22232425262728
2930311234