Shtyhet Afati i paraqitjes se provimeve për Afatin e Qershorit 2018

    Njoftohen studentët e Fakultetit Ekonomik të studimeve Bachelor dhe Master se shtyhet afati i paraqitjes se provimeve deri me datën 07.06.2018 ( e enjte).

     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
2829 3031123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
2526272829301
2345678