Shtyhet afati i paraqitjes së provimeve

    Njoftohen studentët e studimeve Master dhe Bachelor , se shtyhet afati i paraqitjes se provimeve deri me datën  12.01.2018 në ora 12:00.
     

Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
26 27 2812 34
5 67 8 91011
1213 14 15161718
19202122232425
2627282930311
2345678