Shtyhet afati i paraqitjes së provimeve

    Njoftohen studentët e studimeve Master dhe Bachelor , se shtyhet afati i paraqitjes se provimeve deri me datën  15.01.2018
     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
25 262728 293031
12 3 4567
8 910 11 121314
1516 1718192021
22232425262728
2930311234