Shtyhet afati i regjistrimit të semestrit dimëror dhe veror për vitin akademik 2016/17

    Njoftohen studentët e Fakultetit Ekonomik,  se nga data  06.4.2017 deri më 14.4.2017, për të gjithë studentetët  e tri niveleve testudimeve vazhdohet e drejta e regjistrimit të semestrave Dimëror dhe Veror për vitin akademik 2016/17.
     

    Përjashtim  nga paragrafi 1 kjo e drejtë nuk do të vlejë për studentët e vitit të parë (BA) të pranuar në vitin akademik 2016/17, e të cilët nuk janë regjsitruar në afatet e parapara me njoftimet e mëhershme dhe të cilët janë zëvendësuar me kandidatë të radhës.

    Nëse studentët kanë obligime të papaguara të vitit akademik 2015/16, paraprakisht duhet ti shlyejnë ato obligime dhe ta regjistrojnë edhe vitin akademik 2016/17.

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
2526 2728 2930 1
234 567 8
9 1011 12 1314 15
16171819202122
23242526272829
303112345