Shtyhet afati i zgjedhjes së lëndëve

    Njoftohen studentët e studimeve bachelor dhe master se është hapur mundësia e zgjedhjes se lëndëve për studentët që kanë për të paraqitur provimet e prillit 2018.
     

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
262728 2930311
23 4567 8
910 11 12131415
16 171819 202122
23242526272829
30123456