Paraqitja e provimeve Afati i Prillit - 2021

  Lajmërohen studentët e Fakultetit Ekonomik të studimeve Bachelor  Master dhe Doktoratë se, paraqitja e provimeve për afatin e prillit 2021 do të bëhet nga data 02.04.2021 deri me 08.04.2021.
   
   

   

   
  Studentët  mund të paraqesin vetëm një provim!
   

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
26 2728293012
34 5 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456