Ambasada e Francës do të financojë 20 bursa për të ndjekur kurse të gjuhës frënge

    Ambasada e Francës do të financon 20 bursa të ndjekur kurse të gjuhës frënge (kurse të gjuhës dhe diplomë) për studentët e universiteteve publike me një projekt studimor në një prej 88 shteteve anëtare të Organizatës Ndërkombëtare të Frankofonisë (OIF).
    Për më shumë informata mos hezitoni të kontaktoni Aleancën franceze në Prishtinë, ose dërgoni CV tuaj dhe një letër motivuese në email adresën [email protected]!

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
30 1 2 3456
78 9 10111213
14 151617181920
21222324252627
28293031123
45678910