Apliko tani për Programin BPB Junior.

    BPB Junior ofron mundësi të angazhimit të të rinjëve në trajnim dhe përgatitje profesionale nga stafi i bankës të specializuar në fusha të ndryshme të industrisë, për 3 – 4 muaj në mënyrën më të mirë për të filluar karrierën tuaj.
    Rotacioni në fusha të shumta është pjesë kryesore e programit dhe përmes punës në ekipe të ndryshme, ju do të mësoni në lidhje me tregjet financiare, atë që ne u ofrojmë klientëve dhe operacionet tona të përditshme.

    Për më shumë klikoni këtu

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
26 2728293012
34 5 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456