ERASMUS+ Day with France, 12 tetor

    Njoftojmë të gjithe studentët që me datë 12 tetor, Universiteti i Prishtinës në bashkëpunim me Ambasadën e Francës dhe organizojnë “ERASMUS+ Day ëith France”. Aktiviteti fillon në ora 09.30 dhe mbahet në Amfiteatrin e Madh të Fakultetit Ekonomik.
 
 
 
 

 Qëllimi i kësaj ngjarje është që të prezentohen bashkëpunimet e mobiliteteve ERASMUS+ me universitetet në Francë dhe që studentët tonë të marrin më shumë informacion rreth vijimit të studimeve ne universitetet françeze. 


Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
242526 27 28 29 30
1 2 34 567
89 10 11 121314
1516 17 18 192021
22232425262728
2930311234