Fakulteti Ekonomik organizon konferencën e tretë shkencore ndërkombëtare

  Fakulteti Ekonomik organizon konferencën e tretë shkencore ndërkombëtare Fakulteti Ekonomik i Universitetit të Prishtinës ka organizuar konferencën e tretë shkencore ndërkombëtare “Sustainable Development Goals and Economic Development: Perspective of the Western Balkan countries”.Konferenca ka filluar sot me datën 18 nëntor në ora 10:30 dhe po mbahet në mënyrë virtuale.

  Foto-2.JPG

  Pjesë e kësaj konference në fjalimet hyrëse ka qenë edhe kryeministri Avdullah Hoti, Ulrika Richardson nga Kombet e Bashkuara, Elene Imnadze nga Banka Botërore,
  Maria Suokko nga UNDP, rektori i UP-së, Prof. Dr. Naser Sahiti dhe  Prof.Dr. Fatos Ukaj si dekan i Fakultetit Ekonomik .


  foto-4.jpg

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28 29 3031 123
45 678910
11 12 13 14 151617
18192021222324
25262728293031
1234567