Fakulteti Ekonomik anulon Konferencën e tretë shkencore “Sustainable development goals and economic development: Perspective of the Western Balkan Countries”

    Pas vendimit të Qeverisë për pezullimin e aktiviteteve dhe mësimit në institucionet arsimore, me qëllim të parandalimit të përhapjes së virusit COVID-19, Fakulteti Ekonomik anulon Konferencën e tretë shkencore “Sustainable development goals and economic development: Perspective of the Western Balkan Countries”, e cila është paraparë të mbahet me datat 12 dhe 13 mars 2020.
     
     
     

    Mbajtja e konferencës shtyhet për një kohe të pacaktuar.

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910