HAPET THIRRJA PËR BURSA PËR “SHKOLLËN DIMËRORE ONLINE DELIGHTFUL ISTANBUL”

  Universiteti i Prishtinës “Hasan Prishtina” hap thirrjen për aplikim për një bursë për “Shkollën Dimërore Online DELIGHTFUL ISTANBUL”,
  organizuar nga Istanbul Aydın University.

   Studentët mund të zgjedhin një kurs nga tre kurset e ofruara:
   
  - “Digital Marketing” - (Marketingu dixhital),
  - “Current Issues in International Politics” – (Çështje aktuale në
  Politikën Ndërkombëtare) dhe
  - “Project Management” - (Menaxhimi i Projektit).  Informacione më të hollësishme mund t’i gjeni në linkun www.delightful.istanbul.
   
  Thirrja do të jetë e hapur deri me datën 14 janar 2021.
   
  Për më shumë informacioni, klikoni këtu.
   
   

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28 29 3031 123
45 678910
11 12 13 14 151617
18192021222324
25262728293031
1234567