Hapet SEMS për regjistrim e lëndëve zgjedhore Master/Bachelor

    Njoftohen studentët e studimeve Bachelor dhe Master se është hapur SEMS për regjistrimin e lëndëve Zgjedhore.

    Sems do të jetë i hapur deri me datën  23.11.2020  ora 16:00.


    Kujdes!!
    Lënda e zgjedhur nuk munde të fshihet.

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28 29 3031 123
45 678910
11 12 13 14 151617
18192021222324
25262728293031
1234567