Hapet SEMS per zgjedhjen e lendeve Obligative dhe Zgjedhore

  Njoftohen studentet e studimeve Bachelor dhe Master se eshte hapur SEMS per zgjedhjen e lendeve Obligative dhe Zgjedhore. 
  SEMS do te jete i hapur nga data 19.02.2021  deri me daten 24.02.2021 .
   
   
   

   Veretje : Lenda e regjistruar nuk munde te fshihet , keshtu qe te keni kujdes gjate regjistrimit te lendes.

Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
2223 2425 262728
12 34 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234