Hapet SEMS për zgjedhjen e lëndëve Zgjedhore

    Njoftohen studentët e studimeve Bachelor, dhe Master se është hapur SEMS për zgjedhjen e lëndëve zgjedhore, afati për zgjedhjen e lëndëve është deri me datën  15.11.2019 .    Pas zgjedhjes së lëndës zgjedhore, studenti nuk do të mund ta ndërroj lëndën.

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 2930 31 123
4 5 6 78910
11 12 1314151617
18192021222324
2526272829301
2345678