Hapet afati i paraqitjes së provimeve Afati i Qershorit 2020

  Lajmërohen studentët e Fakultetit Ekonomik të studimeve Bachelor dhe Master, se paraqitja e provimeve për afatin e Qershorit 2020,
  fillon prej 18.05.2020 deri me 01.06.2020.


  Zyrtarët përkatës në shërbimin Bachelor :


  Besart Ratkoceri (BFK- Kontabilitet- viti I dhe II)   [email protected]
  Bashkim Salihu  (BFK- Kontabilitet-Viti III dhe absolventat )      [email protected]

  Albana Kelmendi  (Mxh dhe drejtimin EAM ne gjuhen angleze)  [email protected]
  Zara Mirena         (MK - EK)      [email protected]

  Zyrtarët përkatës në shërbimin Master :

  Valon Daki          (BFK -EK)     [email protected]
  Remzi Gashani    (MXH-MK- NZHEL )  [email protected]  Zyrtari i IT-së  
  Kujtim Berisha   [email protected]  Studentët e studimeve Master pasi ta kryejn pagesën elektronike për provime , obligohen që një kopje të dëshmisë së pagesës ta dërgojn në adresë/email të zyrtarit përkatës , ndërsa kopjen fizike obligohen që ta dorëzojn në momentin e parë që krijohen rrethanat.

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
27 2829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456