Hapet afati i paraqitjes së provimeve Afati i Shtatorit 2019

    Lajmërohen studentët e Fakultetit Ekonomik të studimeve Bachelor dhe Master se paraqitja e provimeve për afatin e Shtatorit, fillon prej 22.07.2019 deri me 20.08.2019.

    Vërejtje:

    - Fletëpagesat për provimet e shtatorit për Studentët në Master,dorëzohen me datën 22 -26.08.2019.Pas këtij afati nuk do të pranohen pagesat.

    - Studentëve të cilëve ju shfaqet në SEMS tek pjesa e lëndëve ende opsioni lënda me grup , duhet të lajmërohen në sportele në administrat në drejtimin përkatës.

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
30 1 2 3456
78 9 10111213
14 151617181920
21222324252627
28293031123
45678910