Lajmërim mortor

    Lajmërim mortor Me pikëllim të thellë e njoftojmë stafin dhe studentët e Universitetit të Prishtinës dhe Fakultetit Ekonomik se ka ndërruar jetë prof. Arben Dërmaku. Profesori dhe kolegu ynë , me punën, shoqërinë dhe sjelljen e tij, gjithnjë ka qenë i dashur dhe  shembull.
     
    Ngushëllime familjes, studentëve, kolegëve.
    U prehtë në paqe, profesori Arben !

     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28 29 3031 123
45 678910
11 12 13 14 151617
18192021222324
25262728293031
1234567