Lajmërim

    Per shkak afatit te limituar per regjistrim te semestrit ,lajmerohen te gjithe studentet qe kane bere kerkese per vazhdim te studimeve  
    te lajmerohen sa me pare ne sportele te fakultetit per regjistrim te semestrit .(afati i fundit 12.10.2018)

      Bashkangjitur lista e studenteve qe kane bere kerkese.(shkarko)


    Studentet qe nuk kane kaluar dyfishin s studimeve dhe ne vitin akademik 2018/2019 duhet te regjistrojne semestrin I-rë 
     per here te katert dhe kane bere kerkese per vazhdim te lajmerohen te sekretarja e fakultetit . 

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
242526 27 28 29 30
1 2 34 567
89 10 11 121314
1516 17 18 192021
22232425262728
2930311234