Ligjeratë me përfaqësuesit e Deloitte Kosova

  Të nderuar studentë dhe te diplomuar, ftoheni me datë 15 Mars 2018, me fillim në ora 14:00h në Amfiteatrin e Madh të Bibliotekes Kombetare te Kosoves " Pjeter Bogdani ".
   E organizuar nga: Qendra për Zhvillim të Karrierës – QZhK – Universiteti i Prishtinës “ Hasan Prishtina “ dhe Deloitte Kosova.

  Perfaqesuesit e Deloitte Kosova, do te diskutojen rreth: Auditimit dhe këshillimit, taksave ligjore ,konsulencës dhe shërbimeve këshilluese financiare.


  Tema e ligjeratës : “ Si te ngjisni shkallet e karrieres ne Deloitte Kosova, permes programit për praktikantë/internship “
  Ligjeruese: znj. Arta Limani – Audit Senior Manager - Deloitte Kosova, znj. Afrore Rudi – Tax & Legal Director - Deloitte Kosova dhe znj. Fahrije Osmani – HR Manager - Deloitte Kosova
  Moderatore: Raba Mehmeti

  Perfitues: Studentet dhe të diplomuarit nga shkalla e studimeve bachelor/master nga Fakulteti Ekonomik - Universitetit të Prishtinës “ Hasan Prishtina “.

  Aktiviteti organizohet më:
  Datë:15 Mars 2018
  Ora: 14:00h - 15:00h
  Lokacioni: Amfiteatri i madh i Bibliotekes Kombetare te Kosoves " Pjeter Bogdani "

  Ju mirëpresim!

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
25262728 29301
2345 678
91011 12131415
16 17 1819 202122
23242526272829
303112345