MBLEDHJA KONSTITUIVE E KËSHILLI TË FAKULTETI EKONOMIK dhe ZGJEDHJA E DEKANIT

  Në bazë të Rregullores  nr. 771 datë 06.03.2020, për rregullat dhe procedurat për zgjedhjet e përgjithshme të personalit akademik dhe jo akademik në nivel të përfaqësimit në  Universitetin e Prishtinës” Hasan Prishtina”;
   

   Ju njoftojmë se me datë 09.07.2020 duke filluar nga ora 11:00 në Amfiteatrin e Madh do të mbahet mbledhja konstituive e Këshillit të Fakultetit Ekonomik.
   
   
   1. Të gjithë duhet të jenë të pajisur me maska mbrojtëse (sipas rekomandimeve të IKSHP, si dhe duhet të ruhet distanca sociale.
   
   
  Me respekt,

  KZF 
   
  1.Valbona Zhubi- Kryesuese
   
  2.Prof.Dr.Ajet Ahmeti – Anëtar
   
  3.Prof.Asoc.Dr.Muhamet Aliu- Anëtar

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
31123456
78910111213
14 151617 181920
21222324252627
2829301234
567891011