NJOFTIM

    Njoftohen të gjithë të interesuarit, se me datë 26.06. 2019 (e mërkurë) në ora 14:00, në Fakultetin Ekonomik (Salla e profesoreve), kandidati MSc. Lorik Abdullahu, i nënshtrohet mbrojtjes publike të Punimit të Doktoraturës, me temë: “Ndikimi i strategjive të marketingut në krijimin e përparësive konkurruese në mes të aeroporteve rajonale: Rasti i Aeroportit të Prishtinës, Tiranës dhe Shkupit”, me mentor Prof. Dr. Nail Reshidi, para komisionit profesional, në përbërje prej: Prof. Dr. Hykmete Bajrami - kryetare, Prof. Dr. Visar Rrustemi -anëtar dhe Prof. Dr. Raman Ismaili anëtar i jashtëm nga Tetova.


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25 262728293031
1234567