NJOFTIM

    Njoftohen të interesuarit se me datë 07.05. 2021 (e premte) në orën 17.00, në  Sallen e Profesorëve të Fakultetit Ekonomik, të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, kandidatja Safete Hadergjonaj do të bëjë mbrojtjen publike të Punimit të Doktoratës me titull “Zëvendësimi i importeve të produkteve bujqësore prioritet i zhvillimit ekonomik në Kosovë”, me mentor Prof. Asoc. Mujë Gjonbalaj.


    Mbrojtja do të bëhet para komisionit profesional në këtë përbërje: Prof. Dr. Sinan Ademaj – kryetar i komisionit, Prof. Ass. Nagip Skenderi anëtar dhe Prof. Dr. Fatmir Memaj anëtar i jashtëm (Universiteti i Tiranës, Fakulteti Ekonomik).

    Me respekt,
    Safete Hadergjonaj

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
26 2728293012
34 5 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456