Njoftim

  Njoftohen të gjithë të interesuarit, se me datën 16.07.2018, (e hënë) në ora 10:00, në Fakultetin Ekonomik (Amfiteatri i Vogël), kandidati MSc. Shkumbin Misini, i nënshtrohet mbrojtjes publike të Punimit të Doktoraturës, me temën: “NDIKIMI I RRITJES EKONOMIKE NË PAPUNËSINË DHE VARFËRINË NË KOSOVË”, me mentor Prof. Dr. Myrvete Badivuku Pantina.
   

   Komisionit profesional në përbërje prej:

  Prof. Asoc. Dr. Florentina Xhelili Krasniqi – kryetare

  Prof. Asoc. Dr. Avdullah Hoti – anëtar

  Prof. Dr. Nasir Selimi - anëtar i jashtëm

   

   

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
25262728 29301
2345 678
91011 12131415
16 17 1819 202122
23242526272829
303112345