Njoftim

    Njoftohen të gjithë të interesuarit se me datën 12.10.2020 (e Hënë) në ora 12.00, në Fakultetin Ekonomik (Salla e profesorëve), kandidati MSc. Bersan M. HALITI, i nënshtrohet mbrojtjes publike të Punimit të Doktoraturës, me temë: “Ndikimi i ambientit investiv në Investimet e Huaja Direkte (IHD) në ekonomitë evropiane në tranzicion dhe Kosovë”, me mentor Prof.Asoc.Dr.Safet MEROVCI, para
    komisionit profesional, në përbërje prej:    1. Prof.Asoc.Dr.Valentin TOÇI - Kryetar i komisionit,
    2. Prof.Dr.Arben MALAJ - Anëtar i jashtëm i komisionit dhe
    3. Prof.Asoc.Dr.Nexhmie BERISHA-VOKSHI – Anëtare e komisionit

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
28 29301 234
56 7 8910 11
12 131415161718
19 2021 22 232425
2627282930311
2345678