Njoftim

    Njoftohen studentet e vitit të II,dhe III të nivelit bachelor, si dhe ata të nivelit master semestri i 3, se ligjëratat fillojnë nga data 12.10.2020 në formën e kombinuar.Ligjëratat do të jenë virtuale-online, nëpërmjet “google meets”, dhe ju do  të merrni thirrje në emalin zyrtar tuajin,    Testet dhe Kollokfiumet do të zhvillohen në formë të pranisë fizike në fakultet në datat e caktuara.

    Do të zhvillohen konsultimet për ata që kanë nevojë, në prani fizike në fakultet s’paku 2 herë në javë.

    Ju dëshirojmë fillim të mbarë e sukses.

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
28 29301 234
56 7 8910 11
12 131415161718
19 2021 22 232425
2627282930311
2345678