Njoftim

  Njoftohen të gjithë të interesuarit se me datë 05.05.2021 (e mërkure,) prej orës 10:00, në Fakultetin Ekonomik (salla e
  profesorëve), kandidati MSc. Agim Thaqi i nënshtrohet mbrojtjes publike të Punimit të Doktoratës me temën: “Aplikimi i marketingut
  të produkteve bujqësore dhe efektet e tij në rritjen e konkurrueshmërisë në treg”, me mentor Prof.Asoc.Dr. Besim Beqaj, para komisionit profesional, në përbërje prej:
   


  Prof.Dr. Nail Reshidi - kryetar i komisionit,
  Prof.Asoc.Dr. Visar Rrustemi - anëtare e komisionit,
  Prof.Dr. Gjokë Uldedaj- anëtar i jashtëm i komisionit (Universiteti
  Bujqësor i Tiranës).

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
26 2728293012
34 5 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456