Njoftim për afatin e prillit 2018

  Njoftohen studentët e Fakultetit Ekonomik të nivelit Bachelor, Master dhe Doktoratë, se SEMS do të jetë i hapur për paraqitjen e provimeve për afatin e prillit 2017/2018, prej datës 04.04.2018 deri më 10.04.2018,në orën 15:00.
   


  I. Të drejtën e paraqitjes së provimeve e kanë studentët të cilët i kan të regjistruar të dy semestrat (dimëror dhe veror) të vitit akademik2017/2018.

  II. Afati i prillit është afat plotësues dhe studentët mund ta paraqesinvetëm 1 (një)provim.

  III. Studentët me Index nga Fakulteti Ekonomik – ish qendra Gjilan (që janë transferuar në Prishtinë), paraqitjen e provimeve e bëjnë në sportelin numër 1. në Fakultetin Ekonomik në Prishtinë .

  IV. Studentët me ID nga Fakulteti Ekonomik – ish qendra Gjilan dheish qendra Mitrovicë (që janë transferuar në Prishtinë), provimet i paraqesin nëpërmes SEMS-it .

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789