Njoftim për ata që kanë aplikuar në studimet e doktoratës në vitin akademik 2020/21

    Të gjithë ata që kanë aplikuar për studimet e doktoratës në Fakultetin Ekonomik, të UP,  njoftohen se është marrë vendimi nga Senati i Universitetit të Prishtinës,sipas të cilit, Provimi pranues mbahet me datën 23.11.2020, në ora 12, në lokalet e fakultetit.Për informata tjera do të njoftoheni, dhe mund të  drejtoheni në shërbimin e doktoratës pranë Fakultetit Ekonomik.

     
    Vendimi kliko këtu

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28 29 3031 123
45 678910
11 12 13 14 151617
18192021222324
25262728293031
1234567