Njoftim për ata që kanë aplikuar në studimet e doktoratës në vitin akademik 2020/21

    Te gjithë ata që kanë aplikuar për studimet e doktoratës në Fakultetin Ekonomik, të UP,  njoftohen se për arsye organizative , dhe   paqartësive rreth konkursit të shpallur ,  se:
    Provimi pranues i paraparë për datën 12.11.2020, do të shtyhet deri në një vendim tjetër,
     
    Për informata tjera do të njoftoheni personalisht, dhe mund të  drejtoheni në shërbimin e doktoratës pranë Fakultetit ekonomik.
     

Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
2223 2425 262728
12 34 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234