Njoftim për fillimin e mbajtjes së provimeve Afati i Janarit 2019

  I - Njoftohen të gjithë studentët e nivelit të studimeve bachelor dhe  master, se prej datës 05.02.2019 do të fillojë mbajtja e provimeve, për afatin e janarit, të vitit akademik 2018/2019.

  II - Mbajtja e provimeve në afatin e janarit do të organizohet nga data 05.02.2019 deri me 03.03.2019 sipas orarit të publikuar në web faqe të FE-së.

  III – Vendosja e notave në SEMS, duhet të behet jo me larg së 10 ditë kalendarike nga data e mbajtjes së provimit.

  IV - Studentët të cilët nuk i kanë kryer obligimet e pagesës së semestrit dimëror nuk kanë të drejtë të paraqesin provime apo të kryejnë shërbime tjera administrative për vitin akademik 2018/2019.


  Orari i provimeve me salla dhe orë Afati i Janarit 2019 (Bachelor)
  Orari i provimeve me salla dhe orë Afati i Janarit 2019 (Master)

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
25262728293031
12 3 4 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345