Njoftim për ndërrim statusi (kalim nga studimet me korrespodencë në studime të rregullta)

  Njoftohen  studentët e Fakultetit Ekonomik të studimeve bachelor se aplikimi për ndërrim statusi të studentit (nga studimet me korrespodencë ne studime të rregullta  ) do të bëhet nga  data  16.10.2017 (e hane ) deri më 18.10.2017  (e merkure ) ora 16.00 
   Të gjithë studentët që i plotësojnë këto kushte si më poshtë mund të aplikojnë për ndërrim statusi (vendimi i Senatit me nr.22/871 të dates 11.10.2017 ) shkarko  vendimin e Senatit.

   

  - Kërkesen   shkarko –ndërrim statusi )

    duhet të dorëzoj te zyrtari perkates pasi qe e protokolon kerkesen ne arkiv të Fakultetit Ekonomik

  - Certefikatën e notave (provimeve)te dhena me note mesatare gjate studimeve  

  - Dëshminë  se gjate studimeve nuk ka perseritur (vertetim)

  - Fotokopjen e ID kartelës  

  - Fotikopjen e letërnjoftimit 

   

   


   

  Studentët të cilët bëjnë kërkese dhe i plotësojnë kushtet do ta regjistrojne vitin – semestrin pasi të marrin vendimin për lejim .

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
2728293031 12
345 6 789
1011 12 13141516
1718 1920 212223
24252627282930
1234567