Njoftim për provime diferenciale master – nga konkursi 2019/2020

    Lajmërohen studentët të cilët kanë aplikuar në konkursinb 2019/2020 të Fakultetit Ekonomik të studimeve Master se,
    provimet diferenciale do të mbahen me datë 30.06.2020 nga ora 11:00.

    Paraqitja e provimeve do të lejohet  deri me datë 29.06.2020

    Vërejtje: pagesat për provime diferenciale shkarkohen nga uebfaqja  e Fakultetit dhe duhet të dorëzohen  në shërbim tek referenti i  departamenit deri me datë 29.06.2020 ora 14.00.

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
31123456
78910111213
14 151617 181920
21222324252627
2829301234
567891011