Njoftim për regjistrim të semestrit

    Lajmërohen Studentët e Fakultetit Ekonomik të studimeve Bachelor dhe Master se regjistrimi i semestrit veror për vitin akademik 2018/2019 fillon me datën 05.02.2019 deri me datën 20.02.2019
    Në këtë afat, studentëve të cilët nuk arritur që ta regjistrojnë semestrin dimëror 2018/2019 në kohën e duhur, u mundesohet regjistrimi I dy semestrave (dimëror dhe veror 2018/2019), si dhe pagesa e borgjeve eventuale të semestrave të papaguar nga vitet akademike paraprake.

    Të gjithë studentët që dëshirojnë të diplomojnë këtë vit akademik duhet ta bëjnë regjistrimin e semestrave për vitin akademik 2018/2019.Studentet që nuk i kane të regjistruar semestrat nuk mund të diplomojnë.

    Ju lutem ti përmbahuni afatit sepse nuk do të ketë afat shtesë.

    Nga Shërbimi Studentëve.

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
25262728293031
12 3 4 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345