Njoftim për rihapjen e afatit për regjistrimin-pagesën e semestrave 2017/2018

    Njoftohen studentët e Fakultetit Ekonomik të studimeve Bachelor , Master dhe Doktoratë se nga data 30.04.2018 deri me datë 02.05.2018 në ora 15.30, SEMS-i do të jetë i hapur për regjistrimin-pagesën e semestrave të vitit akademik 2017/18.Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
29 30 31 1234
5 6 7 8 91011
12 13 14 15161718
19202122232425
262728293012
3456789