Njoftim për rihapjen e afatit për regjistrimin-pagesën e semestrave 2017/2018

    Njoftohen studentët e Fakultetit Ekonomik të studimeve Bachelor , Master dhe Doktoratë se nga data 30.04.2018 deri me datë 02.05.2018 në ora 15.30, SEMS-i do të jetë i hapur për regjistrimin-pagesën e semestrave të vitit akademik 2017/18.Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
25262728 29301
2345 678
91011 12131415
16 17 1819 202122
23242526272829
303112345