Njoftim për shënim të notave.

    Njoftim për shënim të notave.

    Njoftohen studentët ,se notat nga lënda: Ekonomi e Kosovës dhe BE  (Prof.Gazmend Qorraj) do të shënohen në index  me datë 11.10.2011 Salla Nr.6  Ora 17:00. ndërsa konsultimet do të mbahen me datë 12.10.2011 ,Salla Nr.6  në Ora 17:00. 


    Vërejtje: Eshtë edhe një grup i studentëve që nuk  e kanë emrin në lista por që kanë kaluar. Ata duhet të shkojn në administratë dhe të kerkojnë nje listë shtese, ku do të perfshihen emrat e tyre.

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
26 2728293012
34 5 6 789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456