Njoftim për shtyerje te provimeve

    Njoftohen studentët se të gjitha provimet Bachelor dhe Master të datës 15.02.2021 shtyhen për datën 16.02.2021 në të njëjtën salle dhe orë.  Për shkak të mbajtjes së zgjedhjeve të jashtëzakonshme.
     

Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
2223 2425 262728
12 34 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234