Njoftim për studentë

    Njoftohen studentët, se për shkak të problemeve teknike në linkun (studenti.uni-pr.edu) studentët që kanë hyrë dhe kanë zgjedhur lëndët  përmes këtij linku - nuk ju ka figuruar grupi dhe emri në listat e profesorëve.


    Të gjithë atyre studentëve që ju është resetuar zgjedhja e lëndëve, duhet të hyjnë në linkun  notimi.uni-pr.edu dhe të zgjedhin lëndët përsëri.


    SEMS për zgjedhjen e lëndëve do të jetë i hapur deri me datën 01.03.2021.
    Vërejte: Lënda e zgjedhur nuk mund të fshihet.

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
293031 1234
567891011
121314 15161718
19202122232425
262728293012
3456789